Konsultacje psychologiczne

O firmie

Nazywam się Dagmara Mrozowska. Prowadzę firmę, która zajmuje się świadczeniem usług psychologicznych. Siedziba zlokalizowana jest w Tychach, na terenie województwa śląskiego. Pragnę pomagać pacjentom w radzeniu sobie z własnymi słabościami i problemami.

Oferta

Ofertę kieruję zarówno do dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych.

Proponuję różne spotkania, takie jak:

  • terapia indywidualna,
  • terapia rodzinna,
  • terapia małżeńska/partnerska,
  • trening antystresowy.

Stosuję innowacyjne oraz tradycyjne metody, które przynoszą widoczne rezultaty. Pomagam w wyleczeniu depresji, która powstała na skutek traumatycznych przeżyć, np. po rozstaniu z bliską osobą, w okresie żałoby, czy utracie pracy. Pomagam także w problemach związanymi z uzależnieniami, zaburzeniami snu, odżywianiem, nastrojami, lekiem, wypaleniem zawodowym.  Niezależnie od wieku, płci i natężenia stresu pacjentów, staram się każdemu pomóc, do każdego podchodzę indywidualnie.

Kluczowym punktem każdej wizyty jest dla mnie rozmowa z pacjentem i zbudowanie zaufania. W ten sposób mogę dowiedzieć się jakie jest jego obecne samopoczucie, jakie problemy aktualnie go dręczą, jak i wiele innych rzeczy. Staram się, by w gabinecie panowała przyjemna atmosfera, która dodatkowo wpłynie rozluźniająco na każdego pacjenta.

Zależy mi na Państwa zadowoleniu i komforcie psychicznym. Gwarantuję rzetelność i zrozumienie.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i odwiedzenia mojego gabinetu w Tychach.